Про компанію

Нова програма для торгівлі "Екселька" допоможе вам спростити роботу персоналу, оптимізувати робочий процес за допомогою автоматизації торгового об'єкта.

Сучасне технологічне рішення призначене для роботи з касовими апаратами (РРО) Екселліо ДП-25, ДП-Екселліо 35, Екселліо DP-45. Це дуже вигідне рішення для вашого бізнесу, яке дасть можливість підвищити прибуток і збільшити продуктивність праці.

Програма для торгівлі "Екселька" виконує наступні функції:


• Програмування РРО товарами
• Скачування продажів
• Експорт імпорт даних у файли Excel, CSV.

Наш програмний продукт забезпечує максимальну зручність і легкість у створенні номенклатури товару і програмуванні в касовий апарат. Завдяки можливості роботи з файлами форматів CSV, XLS, XLSX ви можете завантажувати вже створену номенклатуру товарів з будь обліковою програмою (1С, Дукат, Парус і т. д.) Або створювати список товарів у звичному Excel.

Які переваги має програма для торгівлі "Екселька"?

• вам більше не доведеться сидіти годинами біля каси і вносити номенклатуру, використовуючи незручну клавіатуру каси;
• ви зможете відмовитися від послуг сервісного центру з програмування касового апарату номенклатурою товарів. Ви будете робити це самі в зручний час і безкоштовно;
• за допомогою програми можна швидко змінити ціни на продукцію.
• завантажуючи дані з РРО, ви зможете отримати всю інформацію про продажі товару на торговій точці. Зберігши продаж у файлі форматів * .csv, * .xls, .xlsx *, їх можна завантажити в такі програми як 1С, Дукат, Парус.

Програмний продукт для торгівлі "Екселька" - це простий у застосуванні інструмент для роботи з РРО. Ви можете програмувати всю необхідну номенклатуру товарів і завантажувати продажу, контролювати роботу персоналу і торгового об'єкта.

Замовте національний продукт, в ефективності якого встигли переконатися багато людей! У нас вже більше 1000 інсталяцій по всій Україні!

Нова програма для торгівлі "Екселька" - замовити ТУТ!

 
 

Статті компанії

Автоматизація роздрібної торгівлі: навіщо вона потрібна?

07 жовтня 2015 в 14:49
 

У наш час підприємці масово автоматизують свої торгові об'єкти. Причина цього - зручність і безсумнівні матеріальні вигоди. Автоматизація роздрібної торгівлі - неймовірно вигідне рішення для бізнесу. Далі надамо вам факти…

 
 

Краща програма для торгівлі: чому всі вибирають "Ексельку"?

07 жовтня 2015 в 12:39
 

Щодня з'являється безліч продуктів для автоматизації торговельних процесів. Адже саме від автоматизації в наш час залежить успіх ведення бізнесу та рівень обслуговування клієнтів. Безумовно, кожного підприємця цікавить…

 
 

Пошук по сайту

Шукати
 

Контакти

1132132331
(основний офіс)

43000, Україна, Волинська, Луцьк, Ковельська, будинок 22
  • +38 (067) 782-51-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги